Incase Hardshell Case for MacBook Air 13" Dots - Clear

SKU
CL60606

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот 13-инчен MacBook Pro.
Лесниот MacBook Case нуди заштита без да го загрози пристапот до портовите и копчињата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450137322
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
MacBook Air 13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Бои
Transparent
Материјал
Polycarbonate
Case Size
13"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13"

Product declaration