Incase ICON Sleeve for 12.9" iPad Pro (with Tensaerlite) - Midnight Blue/Aqua

SKU
CL60697

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

Еволуирана заштита за вашиот iPad. Tensaerlite што апсорбира шок значи максимална заштита со минимална тежина.
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Еволуирана заштита за вашиот iPad. Tensaerlite што апсорбира шок значи максимална заштита со минимална тежина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450138954
Боја
Blue
Материјал
Neoprene
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration