15" Incase ICON Slim ранец - црн

SKU
CL55535
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Модерен и минималистички. Организирај, заштити и носи го твојот MacBook и дополнителна опрема со ICON Slim Laptop Backback. Доаѓа со повеќе прегради за лесно организирање и прилагодливи ленти на рамото за максимална удобност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450134420
Модел
No
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"
Капацитет
No
Големина
No