15" Incase ICON Slim ранец - црн

SKU
CL55535

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Модерен и минималистички. Организирај, заштити и носи го твојот MacBook и дополнителна опрема со ICON Slim Laptop Backback. Доаѓа со повеќе прегради за лесно организирање и прилагодливи ленти на рамото за максимална удобност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450134420
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration