Incase Neoprene Classic Sleeve for MacBook 12inch - Orchid

SKU
CL90042

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

A unique carrying solution with a simple design that protects your 12" MacBook.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450139258
Боја
Pink
Модел
No
Големина
12inch
Капацитет
12inch
Бои
Pink
Материјал
Neoprene
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration