Incase Portable Power 5400mAh - Black

SKU
INPW10033-BLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase Portable Power 5400mAh - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450140735
Боја
Black
Бои
Black
Charger type
USB
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE
Capacity
5,400 mAh

Product declaration