Incase Reform Backpack 15inch (with Tensaerlite)

SKU
conf-incase-reform-backpack-15inch-tensaerlite-mk

Дизајниран за денешниот мобилен животен стил со нови материјали, ажурирана конструкција и супериорна заштита. Нуди лесен, абсорбирачки материјал кој е вграден во преградата за MacBook за максимална заштита. Минималистички изглед со мазен, минимален дизајн на панелот.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Димензии: 18 "x 10.75" x 6.5 "(Д x Ш x В)
Волумен: 17 L
Материјал: Издржлив 300D heathered weave Ecoya
Ремен: Прилагодливи обложени ремени за оптимален комфор и ергономски поддршка.

Производител
Incase
End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450137841
Боја
јаглено сива
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13", MacBook Pro 13"
Производител
Incase
EAN code
650450149035
Боја
црна
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016)
Димензија и тежина
18" x 10.75" x 6.5" (L x W x H)
Capacity
17L
Производител
Incase
EAN code
650450136776
Боја
Вселенски сива
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Димензија и тежина
18" x 10.75" x 6.5" (L x W x H)
Capacity
17L
Производител
Incase
EAN code
650450149028
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Димензија и тежина
18" x 10.75" x 6.5" (L x W x H)
Capacity
17L