Incase Reform Sling Pack - Heather Black

SKU
CL55576

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase Reform Sling Pack - Heather Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450136837
Боја
Charcoal Gray
Големина
12inch
Бои
Charcoal Gray
Материјал
Nylon
Case Size
up to 12"
Тип на футрола
Bag

Product declaration