Incase Reform Sling Pack - Nylon Black

SKU
INCO200342-NYB

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase Reform Sling Pack - Nylon Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450149042
Боја
Black
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
up to 12"
Тип на футрола
Bag

Product declaration