Incase VIA Backpack - Black

SKU
INTR30058-BLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase VIA Backpack - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450140094
Боја
Black
Големина
15inch
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Димензија и тежина
18.5" x 12" x 8.5" (L x W x H)
Capacity
26L

Product declaration