iPad mini Smart Cover - Pink Sand

SKU
MVQF2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199131491
Боја
Pink Sand
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
Бои
Pink
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration