iPad mini Smart Cover - White

SKU
MVQE2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199131460
Боја
White
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
Бои
White
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration