iPhone 11 Pro Max 256GB Silver

SKU
MWHK2SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Модел
256 GB
Големина
iPhone 11 Pro Max
Боја
сребрена

Product declaration