iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe - Cloud Blue

SKU
MKTT3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252624111
Боја
Cloud Blue
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
Yes
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration