iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe - Deep Navy

SKU
MHL43ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252169056
Боја
Deep Navy
Модел
iPhone cases - Apple
Големина
No
Бои
Blue
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
MagSafe compatibility
Yes
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration