iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe - Sunflower

SKU
MKTQ3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252624050
Боја
Sunflower yellow
Бои
Yellow
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
Yes
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration