iPhone 12 64 GB Purple

SKU
MJNM3SE/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252430019
Боја
Purple
Модел
64 GB
Големина
iPhone 12
Капацитет
64 GB
Капацитет
64GB
Резолуција
2532 x 1170 at 460 ppi

Product declaration