iPhone 12 Pro Max Clear Case with MagSafe

SKU
MHLN3ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 4.490 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Clay
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Clay
4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Apple ја прикажува бојата на iPhone 12 Pro Max во целата своја убавина, притоа обезбедувајќи дополнителна заштита. Направен е од мешавина на оптички транспарентен поликарбонат и флексибилни материјали, тој совршено се вклопува над копчињата за да биде што е можно полесен за употреба. Однадвор, маската е обложена со специјален слој отпорен на гребење. Сите материјали и премази се оптимизирани за да се спречи пожолтување. Благодарение на вградените магнети кои совршено ги следат димензиите на iPhone 12 Pro Max, оваа маска овозможува магично искуство во употреба и побрзо безжично полнење. Кога ќе дојде време да го полните вашиот телефон, не мора да го соблекувате, само поврзете го полначот MagSafe или ставете го телефонот на кој било овластен безжичен полнач QI. Како и секоја маска дизајнирана од Apple, таа помина илјадници часови тестирање за време на дизајнот и производството. Не само што изгледа одлично, туку е направен и за да го заштити вашиот телефон од гребнатини и падови.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252169612
Боја
Clear / Transparent
Големина
No
Материјал
Polycarbonate
MagSafe compatibility
Yes
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max

Product declaration