Apple iPhone 12 / 12 Pro Silicone Case with MagSafe

SKU
conf-iphone-12-siicone-case-mk
Боја
(PRODUCT)RED %
Black %
White %
Deep Navy %
 

Достапност

Слични производи

NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црна
NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црна
Special Price 590 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Ballet Pink Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Ballet Pink Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Special Price 890 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

"iStyle Hero Magnetic Case pro iPhone 12 / 12 Pro (6,1"") - transparent"
"iStyle Hero Magnetic Case pro iPhone 12 / 12 Pro (6,1"") - transparent"
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 1.790 МКД

Достапен производ

NEXT ONE CLEAR SHIELD CASE CASE FOR IPHONE 12 / 12 PRO
NEXT ONE CLEAR SHIELD CASE CASE FOR IPHONE 12 / 12 PRO
Special Price 890 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Black Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Black Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (ALL-ROUNDER)
NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (ALL-ROUNDER)
Special Price 890 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro
NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro
2.190 МКД

Достапен производ

Red Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Red Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Special Price 890 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 12 | 12 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 12 | 12 Pro Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

EPICO TWIGGY GLOSS CASE iPhone 12 / 12 Pro (6,1") - white transparent
EPICO TWIGGY GLOSS CASE iPhone 12 / 12 Pro (6,1") - white transparent
Special Price 790 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (PRIVACY)
NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (PRIVACY)
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црвена
NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црвена
Special Price 590 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Дизајниран од Apple за да одговара совршено со iPhone 12 или iPhone 12 Pro, оваа силиконска футрола со MagSafe е совршен начин за заштита на вашиот телефон. Силиконскиот финиш со мек допир овозможува одлично чувство додека го држите во рака. Во внатрешноста, меката постава на микрофибер обезбедува дополнителна заштита.

Благодарение на вградените магнети кои совршено ги следат димензиите на iPhone 12 и iPhone 12 Pro, оваа маска овозможува волшебно искуство за користење и побрзо безжично полнење. Кога е време да го полните вашиот телефон, не мора да го соблекувате, само поврзете го полначот MagSafe или ставете го телефонот на кој било овластен безжичен полнач QI. Како и секоја маска дизајнирана од „Епл“, таа помина илјадници часови тестирање за време на дизајнот и производството. Не само што изгледа одлично, туку е дизајниран да го заштити вашиот телефон од гребнатини и падови.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252169131
Големина
No
Бои
(PRODUCT)RED
Материјал
TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252169131
Боја
(PRODUCT)RED
Модел
iPhone cases - Apple
Материјал
TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252169179
Боја
Black
Модел
iPhone cases - Apple
Материјал
TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252169094
Боја
White
Модел
iPhone cases - Apple
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252169056
Боја
Deep Navy
Модел
iPhone cases - Apple
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252169018
Боја
Cyprus Green
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252168936
Боја
Pink Citrus
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252168974
Боја
Plum
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252168899
Боја
Kumquat
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252624081
Боја
Electric Orange
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252624050
Боја
Sunflower yellow
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12
Производител
Apple
EAN code
194252624111
Боја
Cloud Blue
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration