iPhone 13 128GB Midnight

SKU
MLPF3SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Сѐ што може да ви треба

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.890 МКД

Достапен производ

MagSafe Charger
MagSafe Charger
3.590 МКД

Достапен производ

Apple Clear Case за iPhone 13 со MagSafe
Apple Clear Case за iPhone 13 со MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Clover
iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Clover
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Marigold
iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Marigold
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Abyss Blue
Apple MagSafe Duo Charger
Apple MagSafe Duo Charger
11.190 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Leather Case with MagSafe - Midnight
iPhone 13 Leather Case with MagSafe - Midnight
5.690 МКД

Достапен производ

Apple Lightning Digital AV Adapter
Apple Lightning Digital AV Adapter
4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Chalk Pink
iPhone 13 Leather Case with MagSafe - Golden Brown
iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Blue Jay
iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Ð Blue Jay
4.890 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252707227
Боја
Midnight Black
Модел
128 GB
Големина
iPhone 13
Капацитет
128 GB
Капацитет
128GB

Product declaration