iPhone 14 128 GB Purple

SKU
MPV03SX/A
 
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194253408840
Боја
Purple
Модел
128 GB
Големина
iPhone 14
Капацитет
128 GB
Капацитет
128GB

Product declaration