Apple iPhone 6s Plus Leather Case - Brown

SKU
MKX92ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 6s Plus Leather Case - Brown

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
888462507882
Боја
кафеава
Модел
No
Големина
iPhone 6 Plus/6s Plus
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Материјал
Leather
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case

Product declaration