Apple iPhone 8 Plus 64GB Space Grey

SKU
MQ8L2CN/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Детали

iPhone 8

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198454010
End of life
No
Капацитет
64 GB
Капацитети
64 GB
Дисплеј
4" Retina Display
Резолуција
No
Боја
Вселенски сива