Apple iPhone 8 Plus 64GB Space Grey

SKU
MQ8L2CN/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Детали

iPhone 8

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198454010
End of life
No
Капацитет
64 GB
Капацитети
64 GB
Дисплеј
4" Retina Display
Резолуција
No
Боја
Вселенски сива