Apple iPhone Leather Wallet with MagSafe

SKU
conf-iphone-leather-wallet-with-magsafe-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 4.490 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Clay
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Clay
4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Дизајниран со стил и функција на ум, iPhone Leather Wallet со MagSafe е совршен начин за одржување на вашите лични документи и кредитни картички.

Направен од специјално обработена квалитетна кожа, овој паричник има вградени силни магнети кои совршено лесно се поврзуваат со позадината на вашиот iPhone. Можете дури и да го чувате на про transparentирна или силиконска маска со MagSafe, за да ја направите комбинацијата на бои единствена за вас. Овој кожен паричник е заштитен од магнети, па затоа е безбеден за кредитни картички.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252169780
Големина
No
Материјал
Leather
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252169780
Боја
Black
Материјал
Leather
Тип на футрола
Wallet
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252169827
Боја
Saddle Brown
Материјал
Leather
Тип на футрола
Wallet
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252169742
Боја
Baltic Blue
Материјал
Leather
Тип на футрола
Wallet
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252169704
Боја
California Poppy
Материјал
Leather
Тип на футрола
Wallet
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini

Product declaration