iPhone XS Max Leather Case - Cornflower

SKU
MVFX2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199120518
Боја
Cornflower
Големина
No
Бои
Blue
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration