iSTYLE FLEXIGLASS iPhone 6 Plus /6S Plus /7 Plus / 8 Plus - guarantee program

SKU
PL15912151000018
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 4.490 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro FineWoven Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro FineWoven Case with MagSafe - Black
5.690 МКД

Достапен производ

Детали

iSTYLE FLEXIGLASS е врвна заштита на екранот за вашиот телефон. Направено е од ултра-тенко специјално стакло кое обезбедува максимална заштита од гребење додека е совршено транспарентно. Го постигнува 9H стандардот, што го прави исклучително силно, иако е тенко само 0,2 мм. Благодарение на специјалниот метод на производство, ова стакло е отпорно на оштетување, но исто така е совршено флексибилно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049127423
Боја
Clear / Transparent
Големина
iPhone 7 Plus/8 Plus
Материјал
Glass
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus

Product declaration