iSTYLE HERO Case Apple Watch 4/5 (38 mm)

SKU
PL41910101000002

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049147896
Боја
Clear / Transparent
Бои
Transparent
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)

Product declaration