iSTYLE HERO CASE за iPhone 7 / 8 / SE

SKU
PL15810101000011
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane), Acrylic glass
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7

Product declaration