iSTYLE HERO CASE за iPhone 7 / 8 / SE

SKU
PL15810101000011

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049139242
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane), Acrylic glass
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7

Product declaration