iSTYLE Hero case iPhone X/XS - Transparent

SKU
PL24310101000007
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049139266
Боја
Clear / Transparent
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane), Acrylic glass
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration