iSTYLE iPad Flip case for iPad Pro 11" (2020) - Black

SKU
PL47611101300004
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Боја
црна
Големина
No
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration