iSTYLE iPad Flip case for iPad Pro 11" (2020) - Red

SKU
PL47611101400001
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
End of life
No
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
Боја
црвена
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration