iSTYLE iPad Flip Case for iPad Pro 11" (2018)

SKU
conf-istyle-ipad-11"-flip-case-mk
Боја
црна %
сина %
црвена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE Flip футролата обезбедува 360 ° заштита за вашиот iPad и благодарение на магнетното затворање го штити екранот од гребнатинки, а сепак обезбедува лесно користење. Со специјалниот простор за полнење, вашиот "Apple Pencil" ќе се полни секогаш кога ќе го ставите со вашиот iPad. Футролата може да се користи едноставно како хоризонтален или вертикален држач.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111590
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111613
Боја
црвена
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111606
Боја
сина
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration