iSTYLE iPad Flip футрола за iPad Pro 12,9" (2020)

SKU
iSTYLE iPad Flip футрола за iPad Pro 12,9" (2020)
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE Flip футролата обезбедува 360 ° заштита за вашиот iPad Pro и благодарение на магнетното затворање го штити екранот од гребнатинки, а сепак обезбедува лесно користење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020)
Производител
iSTYLE
Боја
црвена
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
iSTYLE
Боја
црна
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
iSTYLE
Боја
темно плава
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration