iStyle OUTDOOR AIRPODS COVER - blue

SKU
PL9911101600001

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111675
Боја
Blue
Големина
No
Earphone type
In-ear
Compatibility
AirPods
Материјал
Silicone

Product declaration