iStyle OUTDOOR AIRPODS COVER - white transparent

SKU
PL9911101000003

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111668
Боја
White
Earphone type
In-ear
Compatibility
AirPods
Материјал
Silicone

Product declaration