iSTYLE P10 POWER BANK - black

SKU
PL9915101300001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Тенок и елегантен powerbank опремен со USB Type-C влез со Power Delivery 3.0, поддржува до 18W излез, обезбедува доволно енергија за полнење на iPhone, iPad, MacBook или друг уред тип - C. Со доволно капацитет од 10.000 mAh, нема да го полните вашиот iPhone од 0% до 50% повеќе од 30 минути.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111736
Боја
црна
Charger type
USB
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone 5s or later

Product declaration