iSTYLE P10 POWER BANK - black

SKU
PL9915101300001
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Тенок и елегантен powerbank опремен со USB Type-C влез со Power Delivery 3.0, поддржува до 18W излез, обезбедува доволно енергија за полнење на iPhone, iPad, MacBook или друг уред тип - C. Со доволно капацитет од 10.000 mAh, нема да го полните вашиот iPhone од 0% до 50% повеќе од 30 минути.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111736
End of life
No
Боја
црна
Charger type
USB
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later

Product declaration