iSTYLE PRO FLIP CASE iPad 9,7" 2017/2018 - black

SKU
PL20511101300001

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049112856
Боја
Dark Grey
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration