iSTYLE PRO FLIP CASE iPad 9,7" 2017/2018 - black

SKU
PL20511101300001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049112856
Боја
Dark Grey
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration