iSTYLE PRO FLIP CASE iPad 9,7" 2017/2018 - red

SKU
PL20511101400001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
Боја
цврвеникаво кафеава
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration