ISTYLE PRO FLIP CASE iPad Pro 11" (2018)/iPad Pro 11" (2020)/iPad Air 10,9 - černá

SKU
PL51511101300003

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049149456
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Rubber, Textile
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Air 4
Тип на футрола
Folio
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration