iSTYLE Silicone Cover AirPods Pro - Pink

SKU
PL9911102300014

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049137293
Боја
Pink
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro

Product declaration