iSTYLE силиконска футрола за AirPods Pro

SKU
istyle-silicone-cover-airpods-pro-mk
Боја
црна %
сина %
розева %
црвена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
HomeKit compatibility
No
Производител
iSTYLE
EAN code
8596049137262
Боја
црна
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro
Производител
iSTYLE
EAN code
8596049137286
Боја
црвена
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro
Производител
iSTYLE
EAN code
8596049137293
Боја
розева
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro
Производител
iSTYLE
EAN code
8596049137279
Боја
сина
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro

Product declaration