iSTYLE WIRELESS CHARGING PAD + ADAPTER

SKU
istyle-wireless-charging-pad-plus-adapter-mk
Боја
црна %
бела %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Безжичниот полнач одговара на Qi стандардот за индуктивно полнење и поддржува безжично полнење од 7.5W и 10W.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111842
Боја
црна
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111859
Боја
бела
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X

Product declaration