iSTYLE WIRELESS POWER BANK 10 000 mAh - black

SKU
PL9915101300106

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE Wireless Power bank е моќна екстерна батерија од 10 000 mAh со Qi безжична индукција за полнење и Lightning конектор. Можете да одлучите како да го наполните Вашиот уред кога сте во движење - преку кабел или лесно да го ставите телефонот на површината на батеријата. Практичниот LED индикатор ве информира и за батеријата и за статусот на полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105643
Големина
No
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Compatibility
Qi wireless compatibility: iPhone Xs/Xs Max iPhone Xr iPhone X iPhone 8/8 Plus
Батерија
10 000 mAh

Product declaration