iSTYLE WIRELESS POWER BANK

SKU
PL9915101300002
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Компактен бежичен powerbank со влез за полнење уреди тип-C. USB-A брз влез за полнење (до 18W) и безжична површина за индукција со моќност за полнење од 10W и 7.5W во Qi стандардот. Капацитетот од 10.000 mAh е доволен за повеќекратно дополнување на вашиот мобилен уред, а минималистичкиот дизајн плус малата тежина од 219 го прави овој Powerbank одличен придружник за вашите авантури.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111743
End of life
No
Боја
црна
Charger type
Qi Wireless
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB, USB-C