JBL E45BT BLACK

SKU
JBLE45BTBLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

JBL E45BT Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281918094
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Earphone type
In-ear, Neckband
Impedance
32 Ohm
Frequency
20 Hz - 20 kHz

Product declaration