JBL CHARGE 3 Stealth Edition

SKU
JBLCHARGE3SE

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Слушајте безжично. Полнете бесконечно.

JBL Charge 3 е врвен, високопридвижен пренослив Bluetooth звучник со моќен стерео звук и надворешна батерија на едно место. Земете го Charge 3 насекаде со вас, покрај базенот или на дождот, благодарени на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште. Нејзината 6,000 mAh батерија со висок капацитет овозможува 20 часовно користење и опција за полнење на вашите телефони и таблети преку USB излезот. Вградениот поништувач за шумот и бучавата ви овозможува кристално чисти повици со притискање на копче. Безжично поврзувајте повеќе звучници со JBL Connect за да го зголемите доживувањето.

  • Безжично поврзувајте до 3 телефони или таблети на звучникот
  • Вградена Li-Ion батерија со можност за полнење која подржува до 20 часа од користење и полнење на уреди преку USB портата
  • Кристално чисти повици преку вашиот звучник со допир на копче благодарени на вградениот поништувач за шумот и бучавата

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Големина
No

Product declaration