JBL CHARGE 3 Stealth Edition

SKU
JBLCHARGE3SE
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
8.990 МКД

Достапен производ

MARSHALL KILBURN II BLACK AND BRASS
MARSHALL KILBURN II BLACK AND BRASS
19.990 МКД

Достапен производ

JBL-PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER-Clip-4-green
JBL-PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER-Clip-4-green
3.990 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
19.990 МКД

Достапен производ

JBL Clip 4 Sqaud
JBL Clip 4 Sqaud
3.990 МКД

Достапен производ

JBL FLIP 6 Red
JBL FLIP 6 Red
8.990 МКД

Достапен производ

JBL CLIP 4 Blue
JBL CLIP 4 Blue
3.990 МКД

Достапен производ

JBL Clip 4 Blue Pink
JBL Clip 4 Blue Pink
3.990 МКД

Достапен производ

Детали

Слушајте безжично. Полнете бесконечно.

JBL Charge 3 е врвен, високопридвижен пренослив Bluetooth звучник со моќен стерео звук и надворешна батерија на едно место. Земете го Charge 3 насекаде со вас, покрај базенот или на дождот, благодарени на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште. Нејзината 6,000 mAh батерија со висок капацитет овозможува 20 часовно користење и опција за полнење на вашите телефони и таблети преку USB излезот. Вградениот поништувач за шумот и бучавата ви овозможува кристално чисти повици со притискање на копче. Безжично поврзувајте повеќе звучници со JBL Connect за да го зголемите доживувањето.

  • Безжично поврзувајте до 3 телефони или таблети на звучникот
  • Вградена Li-Ion батерија со можност за полнење која подржува до 20 часа од користење и полнење на уреди преку USB портата
  • Кристално чисти повици преку вашиот звучник со допир на копче благодарени на вградениот поништувач за шумот и бучавата

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Големина
No

Product declaration