JBL CHARGE 4 Gray

SKU
JBLCHARGE4GRY

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281940026
Боја
Gray
Speaker connectivity
Bluetooth
Frequency
60Hz–20kHz
Signal-to-noise
>80dB>80dB
Батерија
Batéria 7500 mAh
Димензија и тежина
220 x 95 x 93mm

Product declaration