JBL CHARGE 4 Gray

SKU
JBLCHARGE4GRY

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281940026
Боја
Gray
Speaker connectivity
Bluetooth
Frequency
60Hz–20kHz
Signal-to-noise
>80dB>80dB
Батерија
Batéria 7500 mAh
Димензија и тежина
220 x 95 x 93mm

Product declaration