JBL CHARGE 4 - Red

SKU
JBLCHARGE4RED

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

JBL CHARGE 4 - Red

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Weight
0.0000
EAN code
6925281940019
Боја
Red
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Frequency
60Hz–20kHz
Signal-to-noise
>80dB
Батерија
Batéria 7500 mAh
Димензија и тежина
Rozmery 220 x 95 x 93mm

Product declaration