JBL CHARGE 4 - Red

SKU
JBLCHARGE4RED

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

JBL CHARGE 4 - Red

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Weight
0.0000
EAN code
6925281940019
Боја
Red
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Frequency
60Hz–20kHz
Signal-to-noise
>80dB
Батерија
Batéria 7500 mAh
Димензија и тежина
Rozmery 220 x 95 x 93mm

Product declaration