JBL Clip 3 Yellow

SKU
JBLCLIP3YLW
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Боја
жолта

Product declaration