JBL E40BT White:

JBL E40BT White

SKU
E40BTWHT
Звукот со потпис на JBL кој го призведуваат моќните 40 милиметарски драјвери, спакуван во елегантен и стилски дизјан на JBL E40BT слушалките.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Технологија овозможена со Bluetooth ™ за безжично поврзување и репродукција на музика.
Вградената ShareMe технологија овозможува истовремено, безжично слушање на музика помеѓу 2 слушалки.
E40BT се стилски, безжични слушалки кои се совршено надополнување за Вашиот паметен уред или таблет.
Производител
JBL
End of life
No
Earphone type
Headphone
Боја
бела
Connectivity
Bluetooth