JBL E40BT White

SKU
E40BTWHT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Технологија овозможена со Bluetooth ™ за безжично поврзување и репродукција на музика.
Вградената ShareMe технологија овозможува истовремено, безжично слушање на музика помеѓу 2 слушалки.
E40BT се стилски, безжични слушалки кои се совршено надополнување за Вашиот паметен уред или таблет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
Headphone

Product declaration