JBL E45BT

SKU
conf-jbl-e45-bt-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Decoded AirCase за AirPods
Decoded AirCase за AirPods
2.190 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - BeoPlay H5
B&O PLAY - BeoPlay H5
Special Price 11.090 МКД
Regular Price 13.900 МКД

Достапен производ

Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Special Price 8.490 МКД
Regular Price 11.990 МКД

Достапен производ

BeatsX слушалки
BeatsX слушалки
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.290 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - Beoplay E8 Earphones
B&O PLAY - Beoplay E8 Earphones
15.900 МКД

Достапен производ

Beoplay Headphones H3 2nd. Generation Natural
Beoplay Headphones H3 2nd. Generation Natural
Special Price 5.090 МКД
Regular Price 7.290 МКД

Достапен производ

Beats Studio³ Wireless
Beats Studio³ Wireless
Special Price 14.990 МКД
Regular Price 21.900 МКД

Достапен производ

Beats - Solo3 Wireless
Beats - Solo3 Wireless
Special Price 11.490 МКД
Regular Price 18.490 МКД

Достапен производ

Beats - EP On-Ear Headphones
Beats - EP On-Ear Headphones
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 5.990 МКД

Достапен производ

Bang&Olufsen Earphones E8 2.0
Bang&Olufsen Earphones E8 2.0
19.490 МКД

Достапен производ

Bang & Olufsen Earset
Bang & Olufsen Earset
15.990 МКД

Достапен производ

Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Special Price 11.190 МКД
Regular Price 15.990 МКД

Достапен производ

Детали

Звук со потпис на JBL


Звукот со потпис на JBL кој го призведуваат моќните 40 милиметарски драјвери, спакуван во елегантен и стилски дизјан.

До 16 часа на батерија


Уживајте преку целиот ден во звукот на овие слушалки без да треба да ги поврзувате со кабел за да ги наполните.

Целосно полнење до 2 часа


Лесно префрлување на друг уред


Комфорна рамка


Подобрен ергономски дизајн


ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
End of life
No
Earphone type
Bluetooth Headset, Headphone, Over-Ear
Compatibility
iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 5s/SE, iPad mini 2, iPod nano 5th generation, iPod nano 6th generation, iPod nano 7th generation
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation
Connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Earphone type
In-ear, Neckband
Compatibility
iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Pro, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, Mac mini, Mac Pro, Touchscreen, Video MDPTB, iPhone 3G/S, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s/SE, iPad, iPad 2, iPad 3rd generation, iPad 4th generation, iPad Air, iPad mini, iPad mini 2, iPod shuffle 3rd generation, iPod shuffle 4th generation, iPod nano 4th generation, iPod nano 5th generation, iPod nano 6th generation, iPod nano 7th generation, iPod touch 2nd generation, iPod touch 3rd generation, iPod touch 4th generation, iPod touch 5th generation, iPod touch, iPod nano, iPod shuffle, iPod classic, MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", iMac, MacBook
Боја
бела
Frequency
20 Hz - 20 kHz
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Батерија
16hr
Што има во кутијата?
1 pair of E45BT headphones 1 Detachable cable 1 Charging cable Warning card Warranty card Safety sheet QSG
Гаранција
1 year
Производител
JBL
EAN code
6925281918094
Earphone type
In-ear, Neckband
Боја
црна
Impedance
32 Ohm
Frequency
20 Hz - 20 kHz